خوشبوکننده های ارگانیک و بی نظیر کناد که قبلا در شیشه های بزرگتر 110 میلی لیتری و پکهای چوبی زیبا براتون ارسال میشد رو حتما یادتونه!!
حالا علاوه بر اونا کناد، خوشبوکننده های پر طرفدارش رو تو شیشه های رنگی فانتزی و زیبا به شما عزیزان تقدیم می کنه. این محصول جدید کناد، علاوه بر بو کیفیت عالی مثل همیشه و نداشتن مواد شیمیایی و آلرژی زا، خیلی هم قیمت مناسبی داره و مقرون به صرفه هست.
استفاده ازشون هم راحته؛ تو سه مرحله به راحتی می تونید ازش استفاده کنید: شیشه رنگی رو از داخل پک برمیدارید، بعد درب شیشه همراهش که حاوی خوشبوکننده هست رو باز میکنین و هر مقدار که دوست دارین ازش داخل شیشه رنگی میریزین و در نهایت کنف ها توی شیشه رنگی می گذارید. خوشبوکننده کنادی شما آمادست تا محیط اطرافتون رو پر از عطر زندگی کنه!!!
با این محصول کناد، شما اگه بخواین مدت طولانی از رایحه خوشبوکننده تون لذت ببرین همشو میریزن داخل شیشه رنگی و اگر هم برا مدت کوتاهی نیاز داشته باشین مثل زمان مهمونی یا جلسه، محیط رو خوشبو کنین فقط بخشی از ظرف رو توی شیشه رنگی میریزین و اینجوری چندین بار، هر زمان که دوست داشته باشین میتونین از این محصول عالی کناد لذت ببرین!!! یلدا و روز و شبهای شاد و خوشبویی با کناد داشته باشید.