آروما به معنی رایحه و تراپی به معنی درمان و در واقع آروماتراپی همان رایحه درمانی است. در رایحه درمانی، افراد متخصص، روغن­های معطر­ به دست آمده از گیاهان را برای درمان مراجعین به کار می­گیرند. آروماتراپی روشی است که سعی می کند رایحه گیاهان، گل­ها و دانه های معطر مختلف را برای بهبود و ارتقای سلامتی افراد به کار گیرد. همواره باید مدنظر داشت که رایحه درمانی به عنوان یک روش مکمل درمان، در کنار مصرف داروها و درمان های کلاسیک پزشکی عمل می کند و در بسیاری از مواقع نتایج مثبت زیادی به همراه دارد.

ما در شرکت کناد با استفاده از انواع روغنهای فرار (اسانس­های طبیعی) تولیدی این شرکت، محصولات مختلفی را تحت عنوان آروماتراپی زیر نظر متخصص علوم دارویی تهیه و فرآوری نموده­ایم و شما می­توانید از اين محصولات به عنوان يك روش تكميلى در كنار درمان دارويى در درمان و رفع مشکلات مختلف نظیر سردرد و میگرن، مشکلات تنفسی و احتقان ناشی از سرماخوردگی یا کرونا، از بين بردن اضطراب و افسردگى و غیره كه بهره­مند گردید.

در ضمن همراه با ارسال این محصولات ویژه رایحه درمانی، دستورالعمل­های مربوط به نحوه استفاده آنها نیز ارسال می­گردد که با رعایت دقیق آنها بعد از مدتی اثرات مثبت و مفید این شیوه کمک درمانی را خواهید دید. همچنین در صورت نیاز به مشاوره در زمینه انتخاب محصولات آروماتراپی می توانید با دفتر کناد تماس بگیرید.