ما ایرانی ها از قدیم به چی معروف بودیم؟ بله درسته، اینکه دوست داریم خونه هامون پر از عطر خوش باشه، اما خب قبلا غذاهایی که مامانامون می پختن، مسئول خوشبو کردن خونه هامون بودن، پر از گلاب و هل و دارچین، عطر خوش زندگی.....
این روزا اما، اکثر افراد یه خانواده بیرون، از خونه کار می کنند و کمتر پیش میاد که همه با هم دور میز غذا بشینن، در نتیجه از کمتر خونه ای رایحه های قدیمی شنیده میشه...
پس چکار کردیم، رفتیم دنبال خوش بوکننده های مختلف که از اونور آب که نه همین همسایه کناریمون ترکیه اومد، چه خوشبو کننده هایی، چه موندگاری داشتن و چطور خیلی از رایحه هاشون ما را تا دل جنگل و اقیانوس برد یا حتی عطر کافه های پاریس (اگه رفته باشین)!
اما این محصول همسایمون درسته که خیلی خوب بود اما کاملا از مواد شیمیایی ساخته شده، که مسلما تو بلند مدت ریه های نازنینمون رو که همینجوریشم توی تهرای و الان تو همه جا، داغون شده، داغونتر می کنه!
ما کنادی ها ها عاشق طبیعتیم، در نتیجه تصمیم گرفتیم بیایم و عطر خوش زندگی رو با محصولات ارگانیک همراه کنیم، مگه الان هممون دنبال محصولات ارگانیک نیستیم، مواد غذایی بدون آفت کش و سم! چطور دستگاه گوارشمون رو دوست داریم اما ریه هامون رو نه!؟؟؟
خوشبو کننده های کناد از اسانس های کاملا ارگانیک برای یه زندگی سالم تر و خوشبوتر طراحی شدن!
تازه یه چیز یادم رفت بگم، ما محصولاتمون رو تو بسته های چوبی خیلی جذاب تحویلتون میدیم که می تونید همه جا نصبشون کنید حتی بذارینشون رو میز و بعدا بعنوان جا مدادی استفاده کنین! خودم که عاشقشونم می دونم شما هم عاشقشون میشن!
با خرید محصولات کناد، شما هم به جمع دوستدارای محیط زیست اضافه میشین،  اینجوری حداقل دیگه ما کنادی ها پاسخگوی آیندگان برای محیط زیست نابود شده نیستیم!